Комунальний асфальтовий завод і сучасна дорожня техніка дозволять ремонтувати дороги у Кропивницькому якісно і вчасно

Понеділок, 17 вересня 2018 17:03

Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно виконувати ремонти дорожнього полотна і виконувати необхідну його розмітку. Відповідно, комунальники повинні бути забезпечені необхідною спеціальною технікою, а у Кропивницькому має функціонувати комунальний асфальтовий завод.

Завдання активніше зайнятися його придбанням і монтажем поставив міський голова Андрій Райкович під час понеділкової апаратної наради сьогодні, 17 вересня.

- Це повинен бути сучасний, високотехнологічний завод - новий, а не кимось добитий, – наголосив очільник міста. – А управління земельних відносин та захисту навколишнього природного середовища міської ради має терміново знайти необхідну для будівництва земельну ділянку. Головне управління ЖКГ - беріться за справу. Асфальтовий завод в обласному центрі повинен бути!

Також, на переконання міського голови, для Кропивницького варто закупити спеціальну техніку для нанесення розмітки на дорогах міста. В обласному центрі, де експлуатується велика кількість шляхів, подібні машини мають бути обов’язково. Тоді вдасться не затягувати з нанесенням розмітки, і не залежати від підрядників. До того ж, нанесення розмітки стане дешевшим, якіснішим, переконаний міський голова.

Усі новини