До відома балансоутримувачів житлових будинків у Кропивницькому: пуск тепла здійснюватиметься виключно за актом готовності до його прийому!

Вівторок, 4 вересня 2018 17:51

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького доводить до відома голів ОСББ, ЖБК, ОЖБК та інших балансоутримувачів житлових будинків, що добігає кінця підготовка житлового та теплового господарства до опалювального сезону 2018/2019 року.

Балансоутримувач чи інша організація, що здійснює утримання/управління житлового фонду (ЖБК, ОЖБК, ОСББ), відповідно до п. 2.8 Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 р. № 76, та Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378, зобов’язані здійснювати підготовку житлових будинків до сезонної експлуатації, зокрема до роботи в осінньо-зимовий період. Відповідно до вищезазначених правил, під час підготовки будинків до опалювального періоду необхідно перевірити технічний стан конструктивних елементів будинків, провести скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах, виконати дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків, здійснити (якщо необхідно) періодичну повірку теплового лічильника, ревізію запірної арматури на теплових мережах, перевірити та відновити (за необхідності) герметизацію інженерних вводів, виконати ремонт мереж водопостачання, водовідведення, тепло-, водо-, електропостачання, електрощитових, покрівель, відновити (за необхідності) роботу нагрівальних приладів на сходових клітинах. Наголошуємо на необхідності мати відповідний запас щебеневої суміші для посипання проходів та проїздів на прибудинкових територіях під час ожеледиці, а також набір шанцевих інструментів (зокрема снігоочисних лопат).

Готовність житлового будинку до опалювального сезону та пуску теплоносія до системи централізованого опалення підтверджується актом готовності, який надається теплопостачальною організацією, та паспортом готовності будинку до роботи в опалювальний період, що повинен оформлювати балансоутримувач (ОСББ, ЖБК, ОЖБК).

Головне управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького наголошує на необхідності співпраці ОСББ, ЖБК, ОЖБК з теплопостачальними підприємствами щодо отримання актів готовності житлових будинків до опалювального сезону 2018/2019 року.

Без отримання зазначених документів пуск теплоносія до будинку буде неможливим.

 

Заступник начальника Головного управління

житлово-комунального господарства

Т. Савченко

Усі новини