TIME to INVEST

Галузева сесія "Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство"

Муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST"

 

Кропивницька міська рада проводить галузеву сесію "Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство" Муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST".

Захід відбудеться 09 грудня 2021 року на базі НВК "Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" (м. Кропивницький, вул. А.Тарковського, 25) та в режимі онлайн через сервіс для відеоконференцій "Zoom".

Час проведення: 10.00-13.00 год.

Модератор: Ілона Андрощук, доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат економічних наук.

Метою форуму є популяризація ролі цифрового суспільства у сучасному світі, обговорення змін принципів державного управління та ведення бізнесу, які спричиняє цифрова трансформація.

Питання, які обговорюватимуться:

Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема діджиталізації. Вам буде особливо цікаво, якщо Ви:

Захід є відкритим, участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: 


 

Після реєстрації на вказану в анкеті електронну пошту буде направлено посилання для підключення через сервіс для відеоконференцій "Zoom".

Не втрачайте можливість поринути у цифровий простір, обмінятись досвідом та знайти нові рішення для впровадження своєї діяльності.

У разі виникнення питань, телефонуйте за номером: +38 (0522) 35 61 51 або пишіть на e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

 

Захід проходитиме з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Будемо раді бачити вас серед гостей та учасників заходу.