“Золото” і “срібло” кропивницьких велосипедистів

Понеділок, 4 жовтня 2021 17:33

Надзвичайно вдалим для кропивницьких велосипедистів видався початок жовтня.

Так, в Чернівцях відбулися фінальні змагання чемпіонату України та Кубку України з маунтенбайку. У перегонах взяли участь 110 спортсменів з 15 команд.

Вихованка КДЮСШ № 1 Кропивницької міської ради Олена Гуцан завоювала дві срібні медалі чемпіонату України та стала срібною призеркою Кубку України, а її одноклубниця Єлизавета Воротіленко посіла друге місце на етапі чемпіонату України серед юніорок.

А Миколаїв днями зустрічав чемпіонат України з велосипедного спорту на шоссе в неолімпійских видах програми. До змагань долучилися 137 велосипедистів. І знову відзначилися представники КДЮСШ № 1 — Євген Тесцов здобув перемогу у своїй віковій категорії, а Катерина Воротіленко виборола “золото” і “срібло” відразу у двох категоріях.