Знову важка, непоправна втрата: у Кропивницькому попрощалися із солдатом Михайлом Угловим

Вівторок, 2 травня 2023 16:32

Сьогодні, 02 травня, кропивничани провели у засвіти Героя-земляка — солдата Михайла Углова. 40-річний санітарний інструктор загинув 14 квітня під Бахмутом.

- Михайло прийшов у батальйон три місяці тому. Воював, як справжній чоловік. Нічого і нікого не боявся, неодноразово був під кулями, виніс на собі багато поранених бійців. Одним словом, сумлінно виконував свою важку солдатську роботу. Був чесним сам з собою і з товаришами, доброзичливим і відкритим. Його поважали всі. Загинув внаслідок артилерійського обстрілу, - розповідає бойовий побратим Героя.

- Дуже гостинний, добрий, щедрий. Здається, навіть ворогів не мав, наскільки був позитивною людиною. Без батька залишилися вже дорослий син Тимур і трирічна донька Злата. Величезне горе для всіх. Його нам ніхто не замінить, - ледь стримує сльози родичка Михайла Углова, кропивничанка Олена Горян.

Попрощалися з Героєм на Алеї почесних воїнських поховань Далекоcхідного кладовища. Панахиду за загиблим воїном відслужив настоятель храму Святого Володимира Православної церкви України Отець Йосип.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21