Зимові свята у Кропивницькому: Що? Де? Коли?

Вівторок, 11 грудня 2018 15:06

Кропивницький готується яскраво зустріти Новорічні свята. Із ходом такої підготовки та з програмою новорічних заходів в обласному центрі ознайомила журналістів заступник міського голови Наталія Дзюба під час прес-конференції сьогодні, 11 грудня.

Першими, до кого завітає з подарунками  Святий Миколай, стануть дітки, батьки яких загинули, захищаючи незалежність України на сході держави. Святкова зустріч розпочнеться 19 грудня о 15.30 в к. 215 міської ради Кропивницького.

А Новорічні свята у Кропивницькому розпочнуться цього ж дня  16.30 на площі перед міською радою. Сюди, на зустріч із дітьми  та їх  батьками поспішають  півсотні Святих Миколаїв. Міський голова Андрій Райкович привітає всіх, хто гарно вчився, завойовував спортивні вершини, досяг творчих успіхів та став переможцем конкурсу “Дитина року” та міського конкурсу дитячих робіт "Я малюю Україну".

- Маємо надію, що на наше свято завітають і депутати Верховної Ради. Вже за традицією вони вітають лідерів шкільного парламенту, - відзначила Наталія Дзюба. - Без подарунків міського голови та секретаря міської ради не залишаться і діти  сімейного будинку “Наш дім” та родина  Іванових, переселенців з Луганської області. Не забули керівники міста і про тих, хто користується послугами територіальних центрів Фортечної та Подільської районних рад. Вони також отримають подарунки.

Держава піклується про тих дітей-сиріт, або осіб з їх числа, які досягли повноліття. В цьому році вже придбано 5 однокімнатних квартир за державні кошти, повідомила заступник міського голови. Міський голова, як представник влади, передасть документи та право власності тим дітям-сиротам, які перебувають на квартирному обліку.

Діти міста також дбають про те, щоб ялинки, які ростуть на площі перед міською радою були святково прибрані. Для цього школярі своїми руками виготовили ялинкові іграшки та прикрасять зелені красуні.

- А ще, наші діти збирають Новорічні подарунки, вітання, побажання для тих, хто в ці хвилини боронив наш спокій на сході України, - наголосила Наталія Дзюба. -  Вони передадуть через волонтерів українським воїнам  різдвяні солодощі. Потім всіх учасників свята  та керівництво міста Снігуронька запросить на Площу Героїв Майдану, де вже розпочнеться лялькова вистава “Казковий дивограй”.

Рівно о  18.00 Святий Миколай запалить вогні на головній ялинці міста. А продовжить вечір концертна програма за участі зведеного оркестру музичного коледжу та камерного оркестру “Концертіно” обласної філармонії. Хедлайнерами вечора стане  київський гурт бандуристів “Шпилясті кобзарі”.

Крім того, від 17.00 на площі Героїв Майдану  працюватиме резиденція Святого Миколая, до якої може завітати малеча і за продемонстровані таланти: віршик чи пісеньку, отримати солодкий подарунок від Святого Миколая.

Напередодні Нового року, 28 грудня,  о 10.00, за традицією міський голова запросить малечу міста на Новорічну виставу.

А перед Різдвом, 06 січня, вихованці музичних шкіл та дитячо-юнацьких центрів освітніх закладів міста пропонуватимуть кропивничанам разом заспівати щедрівки та колядки біля ялинки на Площі Героїв Майдану.

Новорічні ранки також будуть проведені для дітей дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів міста.

Усі новини