Завжди «ПОРУЧ»: в Україні реалізується проєкт ефективної підтримки для підлітків і батьків

Субота, 16 квітня 2022 09:58

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» запустили проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».

Проєкт «Поруч» – це групи психологічної підтримки для підлітків і батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи готові допомагати офлайн і онлайн, щоб досвід громадян України не залишився непереборною травмою на все життя.

На батьків зараз тисне подвійний стрес: з одного боку потрібно приймати швидкі життєво важливі рішення, з іншого — дбати про дітей та підтримувати їх. У такій ситуації просто необхідна підтримка та люди, з якими можна поділитися. 

Онлайн-зустрічі відбуватимуться в ZOOM двічі на тиждень. У кожній із них буде не більш як 10 учасників і ведучий-психолог. Участь у групах безоплатна. Час зустрічей буде узгоджено з кожним учасником.

Дорослі учасники обговорюватимуть, зокрема, як підтримати себе та близьких, як керувати емоціями в складні часи, як вгамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах, як планувати в часи невизначеності та де знайти ресурси для цього. Взяти участь можна за покликанням.

Звертатися за підтримкою – природньо.  Ділитися своїми переживаннями – нормально.

Долучайтеся до групи підтримки тут: https://bit.ly/3M06wlE

Одночасно, проєктом передбачено створення групи підтримки для підлітків, які хотіли б обговорити те, що відбувається сьогодні у нашій країні, поділитися своїми страхами чи хвилюваннями,  переживаннями про події, відчути підтримку інших учасників групи та фахівців, а також знайти способи, як підтримувати себе та близьких у складні часи, побути в спільноті людей, які розуміють і підтримують одне одного.

Дізнатися більше про проєкт ПОРУЧ та подати заявку на участь можна за посиланням: https://poruch.me/teenagers  

Важливо, що в межах проєкту працюють професійні психологи з навичками допомоги людям, що пережили війну, а також ті, хто прагне професійно підготуватися та стати до надважливої в цей час роботи. Якщо ви психолог і хочете долучитися, переглянути вимоги та заповнити заявку можна тут.

Сайт проекту розроблено за підтримки BetterMe, української компанії, яка створює продукти у сфері Health & Fitness.

 

Усі новини