Загинув, захищаючи Україну від російських загарбників: у Кропивницькому віддали останню шану Воїну-захиснику

Вівторок, 17 січня 2023 17:15

Кропивничанину Сергію Довгенку виповнилося лише 23 роки. Все життя попереду, всі шляхи відкривалися перед ним. Але коли на українську землю вдерлися незвані гості, він пішов захищати її від російських вбивць і загарбників.

11 січня поблизу села Піщане на Харківщині автомобіль, в якому повертався із завдання командир зенітно-ракетного взводу, лейтенант Сергій Довгенко, потрапив під ворожий обстріл. Отримані молодим офіцером рани виявилися несумісними з життям.

- Сергій навчався в Класичній гімназії, це колишня школа №33. У нього була якась особлива, дуже яскрава посмішка, він буквально осяював нею весь світ довкола. Завжди в центрі шкільних подій, його дуже цінували вчителі, поважали однокласники. Був душею нашої школи. Після одинадцятого класу вступив до Льотної академії. Почалася війна, пішов захищати Україну, отримав офіцерське звання. Те, що трапилося, неможливо осягнути. Дуже велика втрата для нас усіх, - розповідає кропивничанка Валентина Ланецька, класна керівниця Сергія Довгенка.

Сьогодні, 17 січня, всі, хто знав і любив його, прийшли на Алею почесних воїнських поховань Далекоcхідного кладовища аби віддати останню земну шану загиблому Воїну.

Панахиду відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Усі новини