За 2021 рік громадський пасажирський транспорт Кропивницького перевіз понад 11 мільйонів пільговиків

Вівторок, 22 лютого 2022 13:48

У 2021-му році продовжилася масштабна транспортна реформа у Кропивницькому. Містянам презентували 10 додаткових нових автобусів середньої місткості. Про це сьогодні, під час звіту за результатами виконання бюджетних програм 2021-го року повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Віктор Житник.

Впродовж минулого року комунальний пасажирський транспорт перевіз понад 11 мільйонів пасажирів пільгових категорій. На це з міського бюджету витратили понад 49 мільйонів гривень. Продовжили також перевезення діток з особливими потребами, які перебувають на обліку «Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю». Для них працює окремий автобус  спецавтобус «АТАМАН». За рік він виконав майже тисячу рейсів.

- На забезпечення виплат лізингових платежів фінансовій установі за придбані у серпні-вересні 2021 року 10 автобусів марки МАЗ 206 086 спрямовано кошти у сумі понад 11 мільйонів гривень, - повідомив Віктор Житник. - Автобуси вже працюють на маршрутах міста.

Протягом року в Кропивницькому з’явилися нові автобусні та тролейбусні маршрути, додатковими транспортними засобами підсилюють існуючі, аби містянам було зручно та комфортно пересуватися містом.

Усі новини