Юні кропивницькі велосипедисти успішно стартували на чемпіонаті України із гонок на шосе

Середа, 29 травня 2019 11:31

Упродовж п’яти днів, із 23 по 27 травня, місто Кропивницький і  Кропивницький район гостинно приймали учасників чемпіонату України з велоспорту в багатоденній гонці та відкритого чемпіонату міста з велоспорту на шосе.

Змагання зібрали понад 200 учасників із 28 команд різних вікових категорій.

Велосипедисти кропивницької КДЮСШ № 1 гідно презентували рідне місто в змаганні юнаків та дівчат. У командному заліку серед юнаків та дівчат Володимир Микитюк, Євген Тесцов, Артем Пашин, Максим Колтунов і Захар Суржок стали переможцями змагань. В особистому -  Володимир Микитюк завоював «золото». Єлизавета Воротіленко й Анастасія Прочухан вибороли срібні медалі, а Владислава Ладик і Єлизавета Воротіленко посіли третє місце.