«Його величність натюрморт»: на Всеукраїнський конкурс у Кропивницькому надійшло 610 робіт із 15 областей України

Середа, 28 квітня 2021 18:22

Сьогодні, 28 квітня, у Кропивницькому на базі художньої школи імені Олександра Осьмьоркіна відбувся підсумковий етап першого відкритого Всеукраїнського конкурсу “Його величність натюрморт”.

Творчий конкурс, започаткований управлінням культури та туризму міської ради,   проходить під патронатом міського голови Андрія Райковича та за сприяння Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України.

- У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією та запровадженими  карантинними заходами ми постійно відшукуємо нові форми роботи. Минулого року, наприклад, знімали відеоекскурсії музеями Кропивницького. Цьогоріч вирішили, що, не зважаючи на ситуацію з CОVID-19, конкурс для дітей необхідно проводити. Адже  розвиток  та підтримка талановитих  дітей є основою нашої діяльності. Управління культури та туризму підтримало ініціативу художньої школи та винайшло необхідні кошти, - відзначила начальник управління культури та туризму Анна Назарець.

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях:  І - діти віком від 9 до   11 років, ІІ  - від 12 до 14 років та ІІІ — від  15 до 17 років. У творчих змаганнях взяли участь учні початкових мистецьких закладів, а також  трьох художніх училищ.

Роботи подавалися за номінаціями: графіка, живопис та декоративне мистецтво.

-  У конкурсі взяли участь діти із 15 областей України. На розгляд членами журі надійшло 610 робіт. Ми дуже задоволені рівнем майстерності, виявленим юними художниками. Кожна школа має свою родзинку та власний почерк, - поділилася враженнями директор художньої школи імені Олександра Осьмьоркіна  Ганна Тимофієнко.

Конкурс оцінює журі, до складу якого ввійшли члени Національної спілки художників України, професійні майстри пензля, відомі діячі культури і мистецтва. Головою журі обрано Народного художника України Анатолія Горбенка.

Переможців конкурсу нагородять дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів у відповідних вікових категоріях та номінаціях. До того ж, їм вручать каталоги, до яких увійдуть роботи переможців. Всі учасники конкурсу отримають  дипломи.

Усі новини