Ярмаркували — для ЗСУ гроші збирали: у Кропивницькому відбувся СмакФест “Щедрик”

Вівторок, 10 січня 2023 15:51

Фестиваль-ярмарок крафтових виробів “Щедрик” відбувся сьогодні, 10 січня, у середмісті Кропивницького. На ярмарку не тільки торгували, смакували, щедрували, а й збирали гроші на автівку для наших захисників.

- Купуйте пиріжки! Нам треба зібрати гроші на машину для ЗСУ! - припрошували гостей продавці. А покупці й не соромилися — купували, смакували і вкидали гроші у благодійну скриньку.

Свою продукцію на ярмарку представили 17 підприємств, три з яких — релоковані з Миколаєва, Харкова і Вугледара Донецької області. Покупцям тут пропонували випічку, сири, м’ясні вироби, мед, глінтвейн, пряники, гончарні вироби та прикраси і багато іншої ексклюзивної продукції місцевих виробників.

Не випадково СмакФест мав назву “Щедрик”, бо усім учасникам ярмарку щедрували, колядували, бажали і співали артисти обласної філармонії, вихованці ліцею-мистецтв “Пролісок”, “Ліцею сфери послуг і торгівлі №18 міста Кропивницький”, Піщанобрідського професійного аграрного ліцею, учасники народного аматорського хору “Горлиця”.

Купуйте крафтову продукцію місцевих виробників — підтримуйте наших захисників!

Усі новини