Якісна розмітка дорожнього полотна – безпека руху транспорту і пішоходів у Кропивницькому

Понеділок, 25 листопада 2019 13:51

У Кропивницькому не припинятимуться роботи із нанесення розмітки на дорогах міста. відповідне доручення надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 25 листопада.

На території обласного центру, як і планували, практично завершили найбільші дорожні роботи. Тиждень тому шляхопроводом по провулку Об’їзному вже пішов транспорт. Активний рух транспортних засобів спостерігається і на відремонтованих дорогах по вулиці Кропивницького, Полтавській, Степана Разіна. Якісна розмітка дорожнього покриття є запорукою безпеки руху транспорту і пішоходів, тож Андрій Райкович поставив завдання головному управлінню  ЖКГ не припиняти робіт з її нанесення.

- На нових дорогах розмітку необхідно зробити обов’язково. Члени комісії з безпеки руху транспорту та поліція, долучайтесь до цієї роботи, щоб ми ввійшли якісно в зимовий період, - наголосив Андрій Райкович. – Скрізь має бути розмітка, об лаштовані пішохідні переходи та встановлені необхідні знаки. Щоб правильно і безпечно  був організований дорожній рух на всіх дорогах міста.

Також Андрій Райкович вчергове звернувся до дорожньої поліції міста з вимогою заборонити центром міста рух великогабаритного транспорту, адже великі авто руйнують  дорожнє покриття в середмісті Кропивницького. У той же час керівники КП «Теплоенергетик» та Кропивницького ВКГ отримали завдання довести до ладу всі місця виконання аварійних робіт на дорогах, де проводилися розриття.

- КП “Теплоенергетик”, міськводоканал - не чекайте снігу, - порадив Андрій Райкович. - Мені неприємно читати про вулицю Чорновола, яку вчергове перерили.  У наступному році також планується низка доріг, які  необхідно відремонтувати в різних мікрорайонах міста.  Тому проєкти, всю підготовчу роботу до початку наступного сезону відповідні профільні управління мають виконати. Це моє завдання. І воно стосується не лише доріг, а всіх будівельних об'єктів. По всіх галузях!

Усі новини