Як підтримати місцевий бізнес? Підприємців Кропивницького запрошують долучитися до опитування

П'ятниця, 20 січня 2023 15:17

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» продовжує свою діяльність в Україні, щоб підтримати малі та середні підприємства під час воєнного стану в країні. Своєю чергою департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради готує грантову заявку для участі у конкурсі програми і закликає місцевих підприємців пройти спеціальне анкетування.

- Кропивницький вже не перший рік бере участь у цій програмі. Раніше для підтримки підприємців був створений бізнес-портал “Діловий Кропивницький онлайн”. Тепер ми хочемо перевести цей напрям роботи  в офлайн режим і відкрити спеціальний консультаційний мініцентр, - розповіла начальниця управління економіки міської ради Тетяна Ломова і додала -   Ми запрошуємо кропивницьких підприємців взяти участь в опитуванні і  висловити свою думку щодо необхідних кроків міської влади для підтримки місцевого бізнесу.

Це конфіденційне анкетування, містить воно лише 5 питань,  де зокрема необхідно вказати перешкоди для ведення бізнесу у  громаді та запропонувати заходи, які необхідно запровадити міській раді для підтримки підприємництва.

Пройти опитування можна за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScODv7kz47hLLNFDECAMjilyTp-rIceYccYlw4th37yUkxbUw/viewform?fbclid=IwAR3EBW6wheNjHqQ-qt8INRBD8Vpp1Pn2G--mHNCb6ds_pFwqIlNAGQsrBm0

Довідкова інформація:

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Усі новини