Всі зупинки громадського транспорту у Кропивницькому будуть взяті на облік і відремонтовані
Понеділок, 1 березня 2021 16:37
До 01 травня усі зупинки громадського транспорту у Кропивницькому мають бути про інвентаризовані і відремонтовані. Таке жорстке завдання поставив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 01 березня.
- До першого травня залишилось два місяці. Не зволікайте, беріться за справу. Збирайте орендарів зупинок, проводьте з ними роз’яснювальну роботу. Всі ці об’єкти повинні виглядати гідно у нашому місті, - наголосив Андрій Райкович.
Також міський голова доручив провести нараду з власниками недобудов і новобудов на території Кропивницького та пояснити їм, що всі об’єкти будівництва повинні бути огородженими, аби унеможливити потрапляння туди сторонніх осіб.
Усі новини
Контроль за будівництвом укриття цивільного захисту у Кропивницькому буде об'єктивним
П'ятниця, 18 липня 2025 19:25
День тренера у Кропивницькому відзначили змаганнями з кульової стрільби
П'ятниця, 18 липня 2025 19:22
Відновлення України: Дитяча міська лікарня у Кропивницькому перетвориться на сучасний медичний простір
П'ятниця, 18 липня 2025 19:15
Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю
П'ятниця, 18 липня 2025 15:17
Рух ЧЕСНО пропонує ветеранам та ветеранкам стати учасниками навчальної програми у Великобританії
П'ятниця, 18 липня 2025 15:14
На щиті повернулися з бою: у Кропивницькому провели у засвіти Воїнів-захисників
П'ятниця, 18 липня 2025 15:02
"Мистецький поїзд": Укрзалізниця запускає унікальний мистецький поїзд з фотовиставкою Говарда Баффетта
П'ятниця, 18 липня 2025 12:20
Дочка гірських вітрів: у Кропивницькому презентували книгу Ольги Полевіної та Олександра Архангельського
П'ятниця, 18 липня 2025 12:18
Кропивницька міська рада надала згоду на прийняття скверу «Центральний» у комунальну власність громади
Четвер, 17 липня 2025 17:43
ДСНС Кіровоградщини запрошує на роботу
Четвер, 17 липня 2025 17:41