Вогонь любові, вогонь добра неси у світлі ліхтаря: Вифлеємський вогонь миру прибув до Кропивницького

Четвер, 24 грудня 2020 12:43

Сьогодні, 24 грудня, Вифлеємський вогонь миру прибув до Кропивницького. Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців в Україні з 1999 року поширюють пластуни — українські скаути. 

Кропивницькому міському голові Андрію Райковичу його урочисто передали юні вихованці місцевого «Пласту». Очільник міста зауважив, що першим отримувати Вифлеємський вогонь миру – надзвичайно велика честь.

 - Мені надзвичайно приємно тримати в руках Вифлеємський вогонь. Це дуже важлива і потрібна акція. Цей вогонь стоятиме в міській раді і надихатиме нас на добрі справи, створюватиме  атмосферу дружби і позитиву, - відзначив Андрій Райкович.

Як розповіли пластуни, акція полягає в тому, щоб  розповсюдити по всьому світу символічний вогонь, запалений на місці народженні Ісуса Христа. Традицію започаткували ще у 1986 році. Відтоді щороку австрійські скаути беруть Вогонь у Вифлеємі, перевозять його до Австрії і передають до сусідніх країн. Таким чином Вифлеємський вогонь поширюється світом, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Усі новини