Віктор Житник: усі перевізники Кропивницького мають безумовно дотримуватися графіків руху у вечірній час

П'ятниця, 11 лютого 2022 15:26

Сьогодні, 11 лютого, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Віктор Житник провів чергову нараду з керівниками транспортних підприємств, які надають послуги з громадських перевезень у Кропивницькому.

Зустріч відбулася з метою контролю дотримання транспортними підприємствами умов підписаних угод і затверджених графіків, згідно з якими маршрутні таксі мають працювати у вечірній час.

На нараду із семи запрошених керівників транспортних підприємств прийшли лише представники трьох -  КТ “Автолегіон-Варванської Ю.В.”, ПП “Паритет сервіс” і ТОВ “Кіровоградєвротротранс”.

Віктор Житник звернувся до перевізників не збавляти темпів якісних змін у наданні послуг.

- Ви самі виправляєтеся і є прикладом для інших перевізників. Утім з окремими з них ми будемо прощатися, адже вони не тільки не зважають на вимоги громади, а й ігнорують можливість вести діалог. Зараз день стає довшим, люди можуть пізніше повертатися додому, тож громадський транспорт має працювати до 22:00, - наголосив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку.

Віктор Житник вислухав також зауваження керівників транспортних підприємств. Найбільше нарікань стосувалися якості міських доріг.

Усі новини