Від бюджетних питань — до погодження пільг: засідання профільної депутатської комісії Кропивницької міської ради

П'ятниця, 19 серпня 2022 16:35

Сьогодні, 19 серпня, під головуванням депутата Кропивницької міської ради Дмитра Бірця відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики. Члени комісії розглянули 7 питань порядку денного.

Логічно, що першочергово профільна комісія розглянула питання, що стосуються міського бюджету, зокрема, його виконання у І півріччі поточного року, а також внесення змін до бюджету Кропивницької територіальної громади в умовах воєнного стану. Детальну інформацію надала начальниця фінансового управління міської ради Любов Бочкова.

Разом з тим, члени комісії погодили низку рішень, щодо надання певних пільг, зокрема, по сплаті земельного податку у 2023 році, пільги для орендарів комунального майна на період дії правового режиму воєнного стану і для внутрішньо переміщених осіб по звільненню у 2022 році від оплати вартості адміністративної послуги, яка зараховується до міського бюджету.

Розглянули члени комісії також доопрацьований проєкт рішення про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти на 2022 рік. Доповнення проєкту рішення стосуються тієї частини, де йдеться про пільги на харчування дітей учасників бойових дій — пояснила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко. 

Усі новини