Великодні подарунки від кропивничан відправилися на фронт – їх отримають українські воїни

Четвер, 29 квітня 2021 20:48

Українські воїни, які тримають оборону на сході країни, отримають від кропивничан  подарунки до Великодня. Їх збирали родинами - батьки і діти, приносили до шкіл міста, щоб порадувати своїх захисників, створити їм у важких буднях святковий настрій.

 - Вже сьомий рік поспіль ми закликаємо містян долучитися до волонтерства та зібрати необхідну допомогу нашим бійцям. Вона їм дуже і дуже необхідна, - говорить співорганізатор акції, голова ГО «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького Інна Колпак.. – Надзвичайно дієвою є допомога міської влади – ми координуємо наші зусилля. У коробках, які зібрали  дорослі і малі кропивничани  - великодні смаколики, продукти, одяг, ліки, будівельні матеріали і інструменти. Традиційно, діти відправляють на фронт свої малюнки. Вони надзвичайно цінуються нашими воїнами, бо є своєрідними оберегами. Важливо відзначити, що цьогоріч до волонтерської акції долучилися усі школи і дитячі садочки Кропивницького.

Подарунки, зібрані кропивничанами, зі шкіл передислокуються у волонтерський та культурний простір Кроп:hub. Тут пакунки розподілять між військовими частинами і вже сьогодні вночі волонтерські автомобілі помчать їх в зону бойових дій. Там вже з нетерпіння очікують на вітання від  земляків.

Усі новини