«Велике місто починається з маленького мікрорайону»: у Кропивницькому зняли відеофільм про Кущівку та її мешканців

Четвер, 13 грудня 2018 20:43

Відеофільм про один із наймальовничіших куточків Кропивницького – мікрорайон Кущівку став доступним для перегляду сьогодні, 13 грудня. Ініціатором створення фільму став депутат міської ради від виборчого округу цього району Сергій Кріпак.

«Велике місто починається з маленького району», - ця теза лейтмотивом звучить впродовж всього фільму. Щоб жити в успішному і комфортному місті, необхідно навчитися бачити за малим велике, за особистим – громадське, за своїм будинком – вулицю, за нею мікрорайон і весь Кропивницький, переконаний Сергій Кріпак.

- Наше місто складається з багатьох історичних районів, кожен з яких має своє минуле. Люди в них щемливо оберігають давню культуру і біографію власної маленької батьківщини. Одним із таких районів міста якраз і є Кущівка, - поділився ідеєю народження відеофільму Сергій Кріпак. - Як правило, більш доступною для мешканців обласного центру і його гостей є загальна інформація про місто, більш відомою є історія його центральної частини, великих промислових підприємств. Саме тому і виникла ідея заповнити цю інформаційну прогалину - показати своєрідну спресовану в часі історію Кущівки з її працьовитими людьми, цікавим минулим і динамічним сьогоденням. Як депутат міської ради, який народився, виріс і навчався у цьому районі, впевнений, що мікрорайону, його мешканцям, які вміють і можуть об’єднатися для вирішення проблем своєї громади, необхідна максимальна підтримка з боку влади. Тож, якщо фільм допоможе популяризувати наш район і дасть поштовх для фінансування на окрузі нагальних соціально-культурних проектів, я буду вважати, що мета створення фільму досягнута.

Відеофільм став чудовим подарунком мешканцям мікрорайону і всім кропивничанам до прийдешніх зимових свят, а переглянути його можна за посиланням: 

https://www.facebook.com/100011338566661/videos/946783405709603/

 

Усі новини