“Вчитель онлайн”: у Кропивницькому стартував Профмарафон

Середа, 15 лютого 2023 17:59

Профмарафон «Вчитель онлайн» у Кропивницькому започаткували у розпал антиковідного карантину. Спрямований він на вдосконалення цифрової компетентності педагогів міста і проводять його щороку як своєрідні заняття з підвищення кваліфікації.

Сьогодні, 15 лютого, марафон розпочав свою роботу на базі комунального закладу «Ліцей «Науковий».

- Марафон був створений у розпал карантину, щоб знайомити вчителів із різними новаціями в технічному оснащенні, яке можна використовувати в роботі  школи, зокрема і під час дистанційного навчання. Тоді на старті марафону у нас були розробники пристроїв CamTouch, що перетворюють поверхні на сенсори. Опісля ми придбали майже десяток таких технічних новинок для навчальних закладів міста, розробники допомагали із їх налаштуванням. У закладах, де є CamTouch, всі активно користуються  такими пристроями, адже без практики набуті навички і знання поступово зникають, - відзначила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

У програмі цьогорічного марафону заплановано майстер-клас для керівників та педагогів закладів, які працюють з пристроєм CamTouch та тренінг для керівників ЗЗСО «Цифрова стратегія особистого бренду».

Навчання проводять співзасновник харківського освітнього центру «Я і моя школа», сертифікований тренер, Артем Захаров та керівниця цього центру Ірина Міньковська.

-  Наш освітній центр підвищення кваліфікації для вчителів хоч і приватний, але ми брали участь у тендері на освітню субвенцію і маємо можливість навчати державних вчителів за державний кошт. Попервах ми вели ІТ-напрям, і не хотіли вступати в предметну кваліфікацію, але нас просили самі вчителі, тож ця складова тепер також є в нашій роботі. Підвищення кваліфікації може бути комфортним, цікавим і якісним процесом. І ми хочемо підвищувати цей рівень, щоб вчителі не погоджувалися на щось менше. Наш центр проводить групові курси, корпоративне навчання, і навчання за освітньою субвенцію, до якої ми сподіваємося, що повернемося після нашої перемоги на ворогом. Є і безкоштовні тренінги, ми стараємося йти на зустріч і домовлятися про співпрацю, коли до нас звертаються громади - розповіла про роботу центру Ірина Міньковська.

По завершенню марафону усі його учасники отримають відповідні сертифікати.

Усі новини