Вчасне оприлюднення проєктів рішень — це аксіома в роботі виконавчих органів міської ради — Олег Колюка

П'ятниця, 6 серпня 2021 13:40

У Кропивницькій міській раді триває підготовка до шостої сесії восьмого скликання. Робочу нараду з цього приводу провів у п'ятницю, 6 серпня, секретар міської ради Олег Колюка. Він зустрівся із керівниками виконавчих органів міської ради, аби проаналізувати якість підготовки до попередніх сесій і дати настанови щодо подальшої роботи.

- Позаду п'ять  сесійних засідань депутатів Кропивницької міської ради восьмого скликання і вже можна зробити певні висновки про нашу роботу, а на їх основі — і певні доручення, - зазначив Олег Колюка.

Він зауважив, що в цілому сесії проходять досить оперативно і в конструктивному руслі, що свідчить про якісну підготовку до цих засідань з боку виконавчих органів ради, але, звісно ж, це не привід розслаблятися.

- Я наголошую, що в рамках закону “Про доступ до публічної інформації” усі проєкти рішень, які виносяться на розгляд депутатського корпусу, повинні бути оприлюднені за 10 днів до сесії — і це аксіома нашої з вами роботи. Цей термін згідно із законодавством і так скоротився вдвічі із 20 до 10 днів, тому часу, щоб скоригувати роботу і вчасно подавати інформацію — достатньо.

Серед доручень секретаря міської ради, які він озвучив під час наради — якісна робота над пояснювальними записками та порівняльними таблицями до проєктів рішень; завчасна подача матеріалів на розгляд депутатів перед сесією, не менш ніж за 5 днів і обговорення загальних питань в профільних депутатських комісіях, перш ніж їх виносити на розгляд комісії з питань бюджету та податкової політики.

Усі новини