Вчасна сплата податків на землю у Кропивницькому - більше відремонтованих об’єктів інфраструктури міста

Неділя, 13 жовтня 2019 18:15

У суботу, 12  жовтня, депутат міської ради Кропивницького Олег Краснокутський провів робочу зустріч з мешканцями частини свого виборчого округу – мікрорайону Новомоколаївка.

Зустріч відбулася у формі відкритого діалогу, а результат розмови став корисним для усіх її учасників. Олег Краснокутський у своєму слові прозвітував за зроблене. Депутата підтримали керівники виконавчих органів міської ради та очільники комунальних підприємств міста.

Містяни ж, у свою чергу, озвучили проблемні для свого мікрорайону питання. Людей цікавило переважно вирішення актуальних для мешканців багатоповерхівок комунальних проблем: благоустрою територій, ремонту водопровідно-каналізаційних мереж, навісів над під’їздами, оренди підвальних приміщень їхніх будинків. Занепокоєння викликала, зокрема, просадка будинку по вулиці Олени Теліги, 10  та  необхідність відновлення роботи ліфта в будинку по вулиці Короленка 58/12.

Ремонт ліфта складає близько 160 тис. грн і на це, за словами депутатами, на сесії міськради від 8 жовтня вже було виділено кошти.

- З ліфтом ситуація достатньо серйозна, - підтвердив у своїй відповіді Олег Краснокутський. - Він потребує капітального ремонту, а його вартість  становить близько 160 тисяч гривень. За планом, ремонт мав бути виконаний вже наступного року, але на останній сесії міська рада внесла необхідні зміни до галузевої програми ЖКГ і виділила такі необхідні  кошти на ремонт двох ліфтів у місті на загальну суму 300 тисяч гривень. Тож частина  цих коштів буде використана  і на ремонт ліфта у будинку по вулиці Короленка. Наразі триває експертиза об'єкта  та виготовляється проекто-кошторисна документація. Планується, що роботи будуть виконані до кінця жовтня.

Долю ж будинку по вулиці Олени Теліги, де зафіксовано просадку будівельних конструкцій, прояснила начальник  ЖЕО №1 Світлани Ковальова. За її словами, вже наступного тижня відбудеться засідання утвореної  спеціальної комісії, яка вивчить проблему та визначить шлях її вирішення.

Під час зустрічі Олег Краснокутський звернув увагу містян на проблему недостатнього наповнення міського бюджету, зокрема через несплату у повному обсязі податків та орендної плати на землю, що в кінцевому результаті не дає можливості повноцінно фінансувати заплановані міською владою  ремонтні і будівельні роботи на об’єктах соціальної інфраструктури Кропивницького.

- Станом на сьогодні маємо дефіцит бюджету близько 30 мільйонів гривень від  заборгованості по земельним платежам, наголосив Олег Краснокутський. - Стільки ж не вистачає, аби закрити питання виплати заробітної плати працівникам освіти і охорони здоров’я. Тож, усі, хто набрав землі, має терміново погасити борги і  сплатити кошти до міського бюджету відповідно до закону. Місто має  сьогодні 142-ох боржників.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35