Важливі питання життєдіяльності громади в центрі уваги виконавчого комітету Кропивницької міської ради

Вівторок, 11 січня 2022 17:06

Сьогодні, 11 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кропивницької міської ради. Члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки розглянули 26 питань порядку денного.

Зокрема, виконком погодив проекти рішення Кропивницької міської ради «Про затвердження Програми цифрового розвитку на 2022 – 2024 роки» та  «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально – культурного призначення міста Кропивницького на 2019 – 2021 роки».

Прийнятими рішеннями члени виконкому створили комісію з питання безоплатного прийняття – передачі до власності Кропивницької міської територіальної громади житлового будинку по вулиці Генерала Родимцева, 90а, забезпечили правове підґрунтя передачі  повноважень Подільській і Фортечній районним у місті радам в частині організації розроблення і розміщення  єдиної адресної атрибутики на будівлях Кропивницького та надали згоду на визначення одержувачів бюджетних коштів на 2022 рік за бюджетними програмами: КП «Міськсвітло», КП «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально – побутового обслуговування», КП «Благоустрій», КП «Універсал 2005», КП «Спеціалізована монтажно – експлуатаційна організація».

Виконавчий комітет встановив режим роботи  з 23.00 до 06.00 закладу ресторанного господарства «Ne speshi» по вулиці Дворцовій з приписом  адміністрації неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства України щодо захисту населення від шуму  та правил дотримання тиші.

За заявами трьох власників закладів ресторанного господарства виконком достроково припинив угоди на розміщення та перебування відкритих літніх майданчиків на об’єктах благоустрою з використанням їх елементів біля закладів ресторанного господарства. За інформацією директорки департаменту з питань економічного розвитку Ніни Рахуби, літні майданчики у цих місцях вже ліквідовані. Одночасно, за пропозицією заступника міського голови Олександра Мосіна члени виконкому доручили профільним виконавчим органам перевірити інші місця біля закладів ресторанного господарства, де ведеться підприємницька діяльність,  на відповідність конструкцій укладеним договорам, оскільки власники деяких закладів ресторанного господарства мають намір перетворити відкриті літні майданчики на утеплені зимові.

Сьогодні отримало нові тарифи на виробництво теплової енергії підприємство ПП «АВКУБІ», яке забезпечує опалення приміщень Лелеківської гімназії  у Кропивницькому.

- Теплогенеруюче обладнання облаштоване устаткуванням з використанням альтернативних джерел енергії – пелетів, спресованих із соняшникового лушпиння, виробляє тепло - відзначила Ніна Рахуба. – Попередній тариф - 1623,31 грн/Гкал був затверджений ще у 2019 році. Відповідно до чинного законодавства України, вартість тепла від таких котелень розраховується за  середньозваженими тарифами на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, і не може перевищувати 90%  від них. У даному випадку тариф пропонується у розмірі 1889,4 грн/Гкал. і це набагато нижче, ніж в інших закладах освіти міста.

У той же час, члени виконкому не підтримали проєкти рішень про встановлення нових тарифів на ритуальні послуги, визначені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, що надаються двома фізичними особами – підприємцями. Економічні розрахунки вартості їхніх послуг зроблені відповідно до затверджених методик, але, за інформацією Юрія Вісяникова  - директора КП «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально – побутового обслуговування», яке здійснює адміністрування ритуальних послуг в обласному центрі, на цих двох підприємців зафіксовано багато скарг від мешканців міста на нетактовну поведінку їхніх працівників і проведення поховань не у відповідності до законодавства України.

Цього дня виконком прийняв також низку рішень з питань захисту прав дітей, розміщення зовнішньої реклами, квартирного обліку громадян, функціонування системи військового обліку, оформлення права власності на житло тощо.

Усі новини

Селище Нове чепуриться
Середа, 7 червня 2023 16:28