В умовах воєнного режиму порушення комендантської години є неприпустимим

Вівторок, 14 червня 2022 14:24

Останніми днями у Кропивницькому зафіксовано факти недотримання мешканцями міста режиму комендантської години, який діє в обласному центрі від 22-ої вечора до 5-ої години ранку. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 14 червня.

- Звертаюся до кропивничан та вимушених переселенців – в умовах воєнного режиму  порушення комендантської години є неприпустимим. Прошу патрульну поліцію контролювати цей режим, - звернувся до поліціянтів Олександр Мосін.

Комендантська година передбачає низку правил, яких необхідно неухильно дотримуватися всім мешканцям міста.

Під час комендантської години громадянам заборонено перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток.

Люди, які в період комендантської години перебувають на вулиці, зобов’язані мати з собою документи, що посвідчують особу.

При встановленні правових підстав порушення режиму комендантської години, громадяни можуть бути затримані та доправлені до відповідного органу для проведення подальшої перевірки.

Вимушені переселенці, які прибувають в обласний центр під час комендантської години мають повідомити про це міський  штаб.

Усі новини