В обласному центрі триває розробка Стратегії “Кропивницький-2030”

Четвер, 15 липня 2021 16:52

Сьогодні, 15 липня, відбулося засідання керівного комітету із координаційної роботи по розробці проєкту Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на 2022-2030 роки та перше засідання створеної у рамках проєкту робочої групи “Конкурентноспроможна економіка”.

Загалом же створено п’ять робочих груп за напрямками діяльності, окрім економічного спрямування працюватимуть групи “Розвиток людського капіталу”, “Розвиток інфраструктури”, “Цифровізація муніципального простору” та “Забезпечення екологічного довкілля, ефективне використання ресурсів”. 

- Маємо завдання міського голови розробити надважливий для розвитку нашої громади документ — Стратегію “Кропивницький-2030”, - зауважив модератор засідань, заступник Кропивницького міського голови Михайло Бєжан. - Результати роботи груп за напрямками ляжуть в основу стратегії розвитку громади і ми робитимемо все від нас залежне, аби вже у квітні 2022 року вона була включена в порядок денний сесії міської ради і отримала схвалення депутатського корпусу. Група ж економічного спрямування є базисною, до її складу увійшли підприємці, керівники виконавчих органів міської ради, депутати, науковці, представники активного громадського сектору.  

- Створення стратегії розвитку громади — дуже відповідальне завдання. Це документ, на базі якого в майбутньому прийматимуться управлінські рішення, затверджуватимуться галузеві цільові програми, який, власне, в багатьох аспектах регламентуватиме життя громади. Від того, наскільки якісно він буде підготовлений, залежатиме успішність реалізації його засад на практиці, - зазначила директор департаменту з питань економічного розвитку Ніна Рахуба.

Першочерговим підготовчим етапом є проведення широкої аналітичної роботи. Група “Конкурентноспроможна економіка”, зокрема, має почати з детального аналізу в своєму секторі, дослідити, якою є реальна ситуація для розвитку підприємництва, фінансові можливості громади, умови для залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій тощо. Наступний етап — визначення конкретних завдань і пріоритетних напрямків.

 

Усі новини