Усі котельні Кропивницького матимуть резервне живлення електроенергії

Вівторок, 21 лютого 2023 13:07

Протягом минулого тижня КП “Теплоенергетик” працював у штатному режимі. Безперебійне електропостачання забезпечило стабільну роботу котелень і безперебійне теплопостачання споживачам. Відсутність відключення енергопостачання позитивно позначилося і на роботі обладнання котелень — все працює без збоїв.

Це відзначив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 21 лютого.

- Станом на 20 лютого КП “Теплоенергетик” уже отримало технічні умови на чотири проєкти  забезпечення альтернативного живлення котелень у періоди відключення електроенергії там, де це можливо. Нині технічні умови і проєктування на ці об’єкти теплопостачання має надати ПрАТ “Кіровоградобленерго”, - повідомив Олександр Мосін. -  Загалом проєкти на забезпечення резервного живлення виготовляються на 9 котелень.

Крім того, на підприємстві продовжуються роботи із виготовлення проєкту реконструкції системи теплопостачання у Кропивницькому. Триває аналіз ситуації у кожній школі,кожному закладі культури, соціальної політики, які отримують тепло централізовано, щоб визначити перелік заходів на забезпечення в них комфортних температурних режимів.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21