Усі 35 Пунктів незламності у Кропивницькому готові прийняти людей під час блекауту

Четвер, 16 лютого 2023 16:40

У Кропивницькому підготовлено для містян 35 Пунктів незламності на випадок блекауту. У разі небезпеки люди зможуть тут зігрітися, випити гарячого чаю і зарядити гаджети.

Кілька пунктів обігріву поповнили загальну кількість останніми днями. Умови, які створені для людей в одному із них - у корпусі на вулиці Юрія Коваленка, 9а Ліцею “Науковий”  перевірив секретар міської ради Олег Колюка.

Пункт незламності в Ліцеї “Науковий” розрахований на 400 осіб і розміщений в укритті. Приміщення досить просторе, тут обладнані дві стаціонарні вбиральні, є місця для сидіння, кушетки, ковдри, сповивальний столик, дитячий куточок, аптечка, чайник і посуд, запас харчів, води питної і технічної, подовжувачі для зарядки гаджетів. Пункт обладнаний досить потужним генератором для альтернативного живлення електроенергією. Троє працівників навчального закладу пройшли спеціальну підготовку для обслуговування генератора, визначені працівники, які у випадку блекауту чергуватимуть у пункті незламності.

- Цей пункт незламності обладнаний усім необхідним, щоб люди, в разі потреби, були тут у безпеці і в теплі. Дай Бог, щоб це не згодилося, але йде війна і ми повинні бути до всього готовими, - відзначив Олег Колюка. - На сьогоднішній день у Кропивницькому готові 35 пунктів обігріву. Велика подяка за допомогу усім працівникам освіти, ЖЕО, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, управлінь власності і соцзахисту. Усі поставилися до питання організації пунктів незламності відповідально, працювали не заради планів, а заради громади і безпеки людей.

Із повним переліком Пунктів незламності у Кропивницькому можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради за посиланням:  http://www.kr-rada.gov.ua/punkti-nezlamnosti

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21