Уповноважений Президента України сприятиме в облаштуванні Кропивницької ЦМЛ кисневим концентратором

Субота, 6 березня 2021 09:34

У п’ятницю, 5 березня, Кропивницьку Центральну міську лікарню з робочим візитом відвідали Уповноважений Президента України з питань волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова та генеральний директор товариства Червоного хреста України Максим Доценко. Вони передали персоналу лікарняного закладу благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту: костюмів, рукавичок та масок.

Секретар міської ради Олег Колюка разом із начальником управління охорони здоров'я міської ради Оксаною Макарук поінформували про розвиток медичної сфери  у Кропивницькому та поділилися планами на майбутнє.

Гостям продемонстрували нещодавно відкрите терапевтичне відділення з палатами інтенсивної легеневої терапії.

- Міська влада взяла курс на створення сучасних лікувальних закладів. Це стосується не лише Центральної міської лікарні, а всіх комунальних закладів. Відділення, в якому рятуватимуть складні запалення легенів було відновлене за півроку і лише за кошти місцевого бюджету, - пояснила Оксана Макарук.

- Криза підштовхує до розвитку. Програма децентралізації показує результати та значну ефективність. Тому важливо аби вона продовжувала діяти і надалі,- зазначив Олег Колюка.

Наталія Пушкарьова залишилась приємно враженою від реконструкції закладу та його технічного оснащення.

- Приємно, що влада підтримує медиків. Ви зробили великий крок у розвитку лікарні, - зауважила Уповноважена.

У свою чергу, головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх звернув увагу  Уповноваженому Президента про надзвичайну необхідність придбання для лікарні кисневого генератора. Наталія Пушкарьова пообіцяла допомогти з розв'язанням цього важливого для всієї громади міста питання.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21