Україна - це Європа!: Кропивницький запрошує на урочисті заходи і благодійний ярмарок

Вівторок, 9 травня 2023 17:15

Сьогодні, 09 травня, Кропивницький разом з усією Україною вперше відзначає День Європи спільно з державами Європейського Союзу.

- Нині, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку і альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях щоб довести власне прагнення  стати частиною Європейського Союзу, - відзначив перед початком засідання виконавчого комітету секретар міської ради Олег Колюка. -Пишаємося тим, що 23 червня 2022 року Європейська Рада надала Україні статус кандидата на вступ до Європейського Союзу. І в цьому році ми на рівних з країнами Європейського Союзу будемо відзначати День Європи.

"Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю: установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 09 травня спільно з державами Європейського Союзу", – йдеться в Указі Президента України.

Відповідно до розпорядження  міського голови, заходи, пов’язані з проведенням в Кропивницькій міській територіальній громаді Дня Європи у 2023 році триватимуть у закладах освіти, культури, спорту, дитячо-юнацьких центрах протягом всього травня.

Урочисті заходи разом з благодійним ярмарком "На хвилі допомоги", виставкою центру національних культур "Єдина родина", презентацією партнерської взаємодії євроклубів та майстер-класів закладів освіти відбудуться на площі перед міською радою 12 травня 2023 року з 11.00 до 14.00.

Святкуємо День Європи разом!

Усі новини