У вересні відкриють свої двері для старшокласників шкіл Кропивницького 55 класів профільної освіти

Вівторок, 6 квітня 2021 12:02

Управління освіти Кропивницької міської ради  вже розпочало підготовку до нового 2021 – 2022 навчального року. Особлива увага в обласному центрі приділяється організації профільного навчання учнів старших класів. Про це розповіла  начальник управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу у міській раді сьогодні, 06 квітня.

За її словами, в закладах освіти  міста другий рік працює платформа “Електронна реєстрація у десяті класи”, на якій учні 9-х класів мають змогу вибрати свій майбутній профіль навчання.  На онлайн майданчику батьки разом з  дітьми можуть ознайомитися з освітніми  профілями, представленими в навчальних закладах Кропивницького.

А вже 01 вересня 2021 року у 23 школах обласного центру планується відкриття 55 класів з профільною освітою. При організації таких класів враховуються матеріально-технічна база навчальних закладів, кадрове забезпечення, а також побажання батьків  та учнів.   Крім того, управління освіти міської ради започаткувало новий проєкт “Профнавігатор”.  Проте карантинні обмеження поки що стали на заваді його інтенсивному  втіленню у життя. У разі покращення епідситуації,  управління має намір продовжити цікаву для дітей і батьків учнів профорієнтацію.

- Звертаюся до батьків та учнів 9 класів з проханням дуже виважено поставитися  до вибору подальшого профільного навчання. Завчасно обравши власний профіль навчання, ви суттєво зекономите час на підготовку до ЗНО, - підкреслила Лариса Костенко.- Маючи вибір із п'ятнадцяти напрямів освіти, учням 9-х класів легше буде визначитись зі своєю  освітньою траєкторією, а надалі і з вибором майбутньої професії.

Усі новини