У міському бюджеті Кропивницького передбачають кошти на придбання довгоочікуваної квартири родині з чотирма дітьми

Середа, 27 січня 2021 17:16

Сьогодні, 27 січня, у Кропивницькій міській раді відбулося друге засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики. У роботі комісії взяли участь секретар міської ради Олег Колюка та керівники виконавчих органів міської ради.

Комісія продовжила розгляд галузевих програм соціально – економічного розвитку Кропивницького, представлених виконавчими органами міської ради на наступні п’ять років. Зокрема, депутати погодили проєкти рішень міської ради: “Затвердження Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2021 - 2023 роки”, “Затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Кропивницькому на 2021 - 2024 роки”, “Затвердження Міської програми “Молодь” на 2021 — 2023 роки”, “Затвердження Міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2021 — 2023 роки”.

Під час обговорення проєкту рішення “Про затвердження Міської програми підтримки сімей на 2021- 2023 роки” заступник начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська доповіла, що за ініціативи міського голови Андрія Райковича до програми було включено питання придбання квартири подружжю Валіхновських, у яких торік народилась четверо дівчаток.

- Даною програмою передбачено виділення одного мільйону гривень на придбання житла сім’ї Валіхновських. Ця сума закладена в бюджеті, потрібна лише добра воля депутатського корпусу, аби заповітну мрію молодої сім’ї було втілено у життя, - зауважила Катерина Черкасська. - Щодо коштів у сумі 500 тисяч гривень наданих міською радою подружжю для облаштування квартири, що її мав отримати батько родини від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, то частину цих коштів повернули, а частину використають для ремонту нового житла.

За інформацією Катерини Черкасської, мама дівчаток-близнючок вже оглянула чотирикімнатну квартиру, яку сім’ї планує придбати міська рада.  Довгоочікуване  житло площею 75 м.кв.  і мікрорайон для проживання родині сподобалися, тому вони з нетерпінням чекають позитивного рішення депутатського корпусу, аби якнайшвидше переїхати у власне помешкання.

Члени депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики одноголосно підтримали проєкт рішення “ Про затвердження Міської програми підтримки сімей на 2021- 2023 роки”.

Усі новини