У міській раді Кропивницького з професійним святом вітали кращих працівників будівельної галузі

П'ятниця, 9 серпня 2019 14:37

Сьогодні, 09 серпня, напередодні професійного свята - Дня будівельника, у міській раді Кропивницького вітали кращих представників будівельної галузі обласного центру. З вітальним словом до винуватців святкової події звернувся секретар міської ради Андрій Табалов.

- Шановні будівельники, дуже приємно вже традиційно вітати вас у цій залі і говорити на вашу адресу  гарні і теплі слова, бо не часто доводиться представникам цієї професії їх чути, частіше вашу роботу критикують, а це не правильно, - зауважив у вітальному слові Андрій Табалов. - Ви будуєте не лише об’єкти інфраструктури нашого міста, але і його економіку, даючи роботу великій кількості фахівців, і це дуже важливо. Міська влада цієї каденції намагається виконувати максимальний обсяг ремонтних і будівельних робіт, бо ми розуміємо, що це капіталовкладення саме у розвиток нашої економіки. Бажаю вам тільки успіху, більше цікавих об’єктів, більше прибутків, щоб робота приносила задоволення і користь місту!

Теплі слова вітань на адресу працівників будівельної галузі цього дня пролунали і від профільного заступника міського голови Олександра Мосіна.

Він щиро подякував їм за невтомну працю, побажав міцного здоров'я, миру, злагоди, добробуту в сім'ях, щоб з кожним днем міцнів престиж обраної професії, а професійний успіх був постійним супутником у житті. У вітальному слові Олександр Мосін відзначив, що Кропивницький — місто новобудов, і це також заслуга працівників будівельної галузі.

Андрій Табалов та Олександр Мосін виконали почесну місію і вручили кращим працівникам будівельної галузі міста заслужені відзнаки. За особистий внесок у розвиток галузі будівництва міста, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня будівельника Почесною грамотою Міської ради міста Кропивницького та виконавчого комітету нагороджено начальника планово-виробничого відділу управління капітального будівництва Ольгу Чабанову. Грамотою Міської ради та виконавчого комітету нагороджено головного інженера проекту Олега Стовбуна та головного інженера проектувальника приватного підприємства "Кіровоградбудпроект" Надію Берборо.

Усіх учасників урочистостей зі святом вітав міський професійний духовий оркестр та його солісти – Юлія Підлубна, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія та Олександр Безаї, Сергій Лановий та Юрій Мусієнко.

Усі новини