У міській раді Кропивницького визначили проміжні результати оф-лайн голосування за проекти конкурсу «Громадського бюджет-2019»

Середа, 12 вересня 2018 15:10

У міській раді Кропивницького провели проміжний підрахунок голосів, відданих за проекти в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2019».

У вівторок, 11 вересня, члени координаційної ради з питань громадського бюджету за участі авторів проекту полічили паперові бюлетені, якими голосували кропивничани за народні ініціативи і визначили проміжний рейтинг громадських ідей. Рахували окремо по кожній категорії: «МАЛІ», «ВЕЛИКІ» та «СОЦІАЛЬНІ».

У категорії «ВЕЛИКІ» лідерство утримує проект «Інноваційна дитяча медицина», який підтримали 669 мешканців міста, наступним за кількістю отриманих голосів є проект «Алея Авіаторів» із 182 голосами, далі «Спортивне містечко «NEW LIFE» - 132 голоси.

В категорії «СОЦІАЛЬНІ» на першому місці проект «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» з підтримкою в 707 голоси та проект «Благоустрій дитячих майданчиків у ДНЗ при КЗ «НВО» Спеціалізована ЗОШ № 1 –ДНЗ», за який проголосували 314 кропивничан.

В категорії «МАЛІ» лідирує проект «Вік живи вік учись» - 230 голосів. Проект «Студія «Вікно можливостей» навчання комп'ютерним технологіям молоді з інвалідністю для адаптації в інформаційному просторі» - 130 голосів та «Ігровий комплекс «Дитяча мрія» - 172 голоси.

З результатами оф-лайн голосування по кожному проекту можна ознайомитися за посиланням http://www.kr-rada.gov.ua/gromadskiy-byudzhet/reyting-proektiv. Поточний рейтинг он-лайн голосування можна відслідковувати за посиланням: http://kropyvnytskyi-budget.e-dem.in.ua/#/projects

Нагадуємо, що голосування розпочалося з 03 вересня і триватиме до 14 вересня. Участь у голосуванні вже взяли близько 1600 осіб.

Усі новини