У міській раді Кропивницького вчилися соціальному посередництву

Середа, 5 грудня 2018 20:56

Упродовж двох днів, 04-05 грудня в міській раді Кропивницького відбувся семінар для фахівців з соціальної роботи «Ромське соціальне посередництво, як інструмент роботи з ромським населенням», організований управлінням молоді та спорту спільно з Міжнародною благодійною організацією «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» та громадською організацією «Міжнародна академія соціальної роботи».

Формуванню знань та навичок роботи з ромським населенням, застосуванню посередництва для поліпшення комунікації і співпраці з ромами, використанню в практичній роботі нових технік навчали Алла Ярошенко, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, голова громадської організації «Міжнародна академія соціальної роботи» та Капітоліна Кондур, представник Міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «Чіріклі».

Учасників семінару привітала заступник міського голови Наталія Дзюба.

- Отримання додаткових знань з соціальної роботи, а особливо коли це ромська громада, - надзвичайно важливий інструмент, - відзначила Наталія Дзюба. - Адже відсутність соціальної напруги у суспільстві великою мірою залежить від кваліфікації соціального працівника.

Олег Краснокутський, директор Кропивницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді подякував Аллі Ярошенко та Капітоліні Кондур за ефективне навчання соціальних фахівців.

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20