У міській раді Кропивницького працює постійно діючий семінар для посадових осіб
П'ятниця, 15 березня 2019 16:04
У четвер, 14 березня, у міській раді Кропивницького продовжив роботу постійно діючий семінар для посадових осіб виконавчих органів, які відповідають за ведення діловодства.
Навчання відкрила керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко. Провела семінар для діловодів міської ради головний спеціаліст архівного відділу міської ради Галина Кібко.
Фахівець детально зупинилася на питаннях систематизації та зберігання документів відповідно до Інструкції з діловодства у Міській раді міста Кропивницького. Враховуючи власний багаторічний досвід, Галина Кібко надала учасникам семінару необхідні роз’яснення, кваліфіковані поради і обґрунтовані відповіді на всі питання.
Усі новини
День фізичної культури і спорту у Кропивницькому відзначили видовищним турніром із пляжного волейболу
Вівторок, 16 вересня 2025 17:13
Житлові питання кропивничан розглянули на засіданні громадської комісії
Вівторок, 16 вересня 2025 17:10
У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергового сесійного засідання: працюють постійні комісії
Вівторок, 16 вересня 2025 17:03
Юний кропивницький спортсмен виборов «бронзу» на чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Вівторок, 16 вересня 2025 16:37
У Кропивницькому стартував триденний тренінг із протидії гендерно зумовленому насильству
Вівторок, 16 вересня 2025 16:16
Переможний фінал спортсменів Кропивницького у відкритому міському тенісному турнірі
Вівторок, 16 вересня 2025 16:12
Мапа безбар’єрності: вперше в Україні доступні онлайн-результати масштабного моніторингу
Вівторок, 16 вересня 2025 15:18
Юний кропивничанин став чемпіоном України з маунтенбайку
Вівторок, 16 вересня 2025 14:51
Янголом злетів у вись: у Копивницькому попрощалися з Героєм-захисником
Вівторок, 16 вересня 2025 14:47
Теплове господарство Кропивницького готове до опалювального сезону на 85%
Вівторок, 16 вересня 2025 14:44