У лікарнях Кропивницького розгорнуті додаткові місця для хворих на пневмонію

Вівторок, 6 квітня 2021 11:25

У стаціонарі №1 Центральної міської лікарні Кропивницького, за дорученням міського голови Андрія Райковича, розгорнуто 35 додаткових місць для хворих на пневмонію, але без підтвердженого інфікування COVID-19.

Про це сьогодні, 06 квітня розповів головний лікар закладу Олександр Артюх.  За його словами, на сьогодні в палатах ЦМЛ проходять лікування 144 хворих на коронавірус, ще 20 людей перебувають під підозрою захворювання, а у 300 хворих  - пневмонія без підтвердженого діагнозу COVID.

- Медичні працівники для обслуговування додаткових 35-ти ліжкомісць у нас  є. Ми перевели сюди персонал зі стаціонару №2 і поліклінічного відділення №3, - повідомив Олександр Артюх. – Але хочу закликати кропивничан неухильно дотримуватися умов карантину! Будь - ласка, не забувайте про маски, антисептики, соціальну дистанцію. Ситуація в місті дуже напружена. Хворих більшає, а лікарі, які вже рік працюють в надзвичайно інтенсивному режимі, практично виснажені.

Додатково для хворих на пневмонії перепрофілювали неврологічне, кардіологічне та ендокринологічні відділення  стаціонару №2 Центральної міської лікарні, що на вулиці Архітектора Паученка.. 

Усі новини