У Кропивницькому зі святом Весни привітали дружин загиблих Героїв АТО

Субота, 6 березня 2021 09:29

Секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка привітав дружин загиблих і зниклих безвісти учасників АТО та ООС з прийдешнім святом Весни.

У Кропивницькому проживають 69 родини, які втратили чоловіка і батька на війні за свободу і незалежність свого народу. Цього дня кожна жінка отримала грошовий сертифікат на 700 гривень для придбання парфумованої продукції та букет квітів.

Вітаючи зі святом, Олег Колюка зазначив, що Кропивницький - найкраще місто у світі, бо тільки тут живуть такі красиві і мужні жінки.

- У нас вже склалася добра традиція: напередодні Міжнародного жіночого дня запрошувати вас, рідних і близьких наших героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідної землі, до міської ради, щоб висловити слова подяки та привітати зі святом Весни, - сказав у своєму вітальному слові  Олег Колюка. - Дякуємо вам за ваше терпіння, мужність, що бережете світлу пам’ять про наших Героїв. Від імені міського голови і всього депутатського корпусу прийміть щирі вітання, весняні сувеніри і ці ніжні квіти. Нехай завжди у ваших душах квітне весна!

Цього дня гостям представили книгу пам’яті “Непереможені”, присвячену всім загиблим Героям АТО з Кропивницького. Офіційна презентація книги відбудеться найближчим часом у Дні пам’яті.

 

Усі новини