У Кропивницькому залучають надійних інвесторів для реалізації важливих соціально - культурних проектів

Понеділок, 15 лютого 2021 17:01

Сьогодні, 15 лютого, міський голова Кропивницького Андрій Райкович підписав меморандум про співпрацю з координатором C.R.E.A.M. Bulgaria PPP Aliance Валерієм Дімітровим.

У зустрічі взяли участь також заступники міського голови Олександр Мосін та Михайло Бєжан, директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ніна Рахуба. Один з проєктів, який може бути цікавим для реалізації в рамках меморандуму – будівництво в обласному центрі сучасного аквапарку.

За словами міського голови, місто сьогодні зацікавлене в інвестиціях, адже розбудова обласного центру залишається пріоритетним завданням для міської ради.

- Зараз ми активно шукаємо додаткові джерела фінансування, залучаємо інвестиції, щоб розбудовувати місто, давати йому поступальний рух вперед. Тому, безумовно, готові співпрацювати з такою поважною організацією, - наголосив у своєму слові Андрій Райкович. – Нам цікаві інвестори, які допомагатимуть розвивати місто, створювати його сучасний економічний та культурний імідж.

Місто, підкреслив  його очільник, готове розглядати інвестиційні пропозиції, що є цікавими з точки зору створення нових робочих місць, економічного та культурного розвитку. Співробітництво з C.R.E.A.M.Bulgaria PPP Aliance - це абсолютно нова філософія підготовки інвестпроєктів, які нині так потрібні Кропивницькому.

Усі новини

Шановні військовослужбовці!
Понеділок, 6 грудня 2021 10:53