У Кропивницькому встановлять меморіальну дошку крайовому отаману Буго-Гардівської паланки Віктору Шарому

Вівторок, 9 травня 2023 17:45

Меморіальну дошку крайовому отаману Буго-Гардівської паланки Українського козацтва Віктору Шарому встановлять на фасаді будівлі Південного міжорегіонального управління Міністерства юстиції за адресою вулиця Театральна, 6/7.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні сьогодні, 09 травня.

Про встановлення меморіальної дошки клопотало Кіровоградське обласне Товариство політв'язнів і репресованих.

Меморіальну дошку Віктору Шарому розробила студія мистецтв “Арт Казаченко”. Сама дошка буде об'ємно-рельєфною з профілем крайового отамана та інформаційним написом.

Довідково:

Крайовий отаман Буго-Гардівської паланки Українського козацтва, секретар Кіровоградської обласної організації Спілки офіцерів України, боєць Української добровольчої армії Віктор Шарий загинув 18 грудня 2022 року в бою під Бахмутом.  За плечима мав більше двадцяти років вислуги у військах спеціального призначення, до початку повномасштабного вторгнення брав участь в бойових діях на Донбасі.

Віктора Шарого знали і цінували в Кропивницькому і далеко за його межами. Був удостоєний медалей II-III ступенів "За бездоганну службу", "За відмінну військову службу" II ступеня, відзнак "Ювілей спеціальної розвідки", "25 років незалежності України", відзнаки Кіровоградської області "За мужність і відвагу" та інших.

Усі новини