У Кропивницькому вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Неділя, 19 травня 2019 18:24

Сьогодні, 19 травня, у Кропивницькому відбувся мітинг з нагоди Дня жертв політичних репресій, у якому взяли участь керівництво міста та області, духовенство, активісти громадських організацій, політичних партій та містяни.

Кожного року, в третю неділю травня в Україні вшановують усіх репресованих, що стали жертвами нещадної радянської системи. Близько сотні кропивничан з квітами та державними прапорами прийшли до пам’ятного знаку “Борцям за волю України – жертвам політичних репресій”, щоб віддати шану невинно закатованим тоталітарною системою.

- Цього дня  ми згадуємо тих, хто в роки тоталітарного режиму не побоявся підняти свій голос протесту на захист прав і свобод громадян, згадати жертв політичних репресій, хто загинув у в’язницях, казематах, - відзначила під час виступу донька відомого кропивницького учасника визвольних змагань, політв’язня Семена Климовича Сороки – Людмила. – За волю треба боротися, слізьми її не здобудеш!

Учасники мітингу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять жертв політичних репресій, а панахиду за загиблими відслужив Єпископ Голованівський і Кропивницький  Православної Церкви України Марк.

Усі новини