У Кропивницькому вшанували пам’ять українських воїнів, що загинули на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2024 13:41

Сьогодні, 15 лютого, у Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

У 35-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану кропивничани поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам усіх поколінь. Участь у покладанні взяли секретар міської ради Олег Колюка  та заступник міського голови Сергій Колодяжний.

Афганська війна тривала майже 10 років. Під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, травм і хвороб, пропали безвісти. 

Хвилиною мовчання містяни вшанували пам’ять солдат, офіцерів, які поклали свої життя за межами рідної землі. А це - 30 країн світу.

У народі переважна більшість із них - просто афганці. За цим – чужа, непотрібна війна, втрати друзів, незагоєні рани, величезний досвід бойового життя. Такий досвід став у нагоді  у 2014-му. І у 2024-му вони продовжують навчати молодих українських воїнів стійкості, витримки і вмінню перемагати. Бо сьогодні у них єдина мета: ворога - бити, свою землю – захищати!

Світла пам’ять тим, хто не повернувся живими до рідного дому. Слава усім, хто активно допомагає в обороні нашої держави, хто хоробро дає відсіч російському агресору! Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі! Разом ми сильні! Україна переможе!

Цього дня пам’ять тих, хто не повернувся з Афганської війни, та нинішніх борців за свободу та незалежність України вшанували хвилиною мовчання і живими квітами на селищі Новому. Участь у покладанні взяла староста Новенського старостинського округу міської ради Любов Марченко.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21