У Кропивницькому водопостачання повністю відновлять до кінця сьогоднішнього дня

П'ятниця, 10 травня 2024 16:13

Водопостачання у всіх мікрорайонах Кропивницького повністю відновиться надвечір сьогодні, 10 травня. У цьому запевнила директорка міського водопровідно-каналізаційного підприємства Валентина Давидчук.

- Внаслідок ракетного удару, якого росія завдала 08 травня, на території Кіровоградської області були пошкоджені енергетичні об’єкти, пошкоджені лінії електропередач. Через це без електропостачання залишилися деякі об’єкти ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Енергетики доклали неймовірних зусиль, щоб відновити електропостачання, але водопостачання на місто певний час було обмежене. - повідомила Валентина Давидчук. - Мережі наповнювали поступово, щоб уникнути поривів. Вчора надвечір відновили водопостачання спальних мікрорайонів і Новомиколаївки, ті мікрорайони, які були на місцевих джерелах також були з водою. Сьогодні зранку отримали воду і решта мікрорайонів міста, вода не дійшла тільки на верхні поверхи багатоповерхівок, насосне обладнання не можемо запустити через недостатню потужність тиску

Директорка підприємства запевнила, що сьогодні довечора водопостачання буде відновлено в усьому місті. Проблемним лишається мікрорайон заводу “Сигмент”, зокрема вулиця Героїв Маріуполя, бо ця вулиця знаходиться на високій відмітці і для відновлення водопостачання необхідно більше часу.

- Хочу відмітити, що не зважаючи на важкі умови праці, люди працювали цілодобово і сумлінно і виконали роботу якісно, поривів на мережах не сталося. Також хочу подякувати кропивничанам, які з розумінням поставилися до ситуації, і зробили запаси води, - наголосила Валентина Давидчук.

Усі новини