У Кропивницькому визначилися найсильніші тенісисти міста

П'ятниця, 4 червня 2021 17:06

Упродовж трьох днів, із 01 по 03 червня, у Кропивницькому  на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 проходив чемпіонат міста з тенісу настільного, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

У змаганнях за призові місця боролися більше 40 юнаків та дівчат. Серед старших юнаків Олександр Репалов посів І місце, Ярослав Гуца став срібним призером, Денис Галушка був третім. Серед дівчат трійка призерів виглядає наступним чином: Олександра Теренчук, Ірина Донець, Людмила Коркач.

Серед молодших юнаків чемпіоном став Євгеній Якубінський,  срібло в активі  Олексія Мельника, а бронза – у  Бориса Шермана.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

Тренують спортсменів Євген Янков, Вікторія Жовтенко та Людмила Місько.