У Кропивницькому висадили «Алею миру»

Субота, 1 квітня 2017 13:57

      Сьогодні, 1 квітня, у Кропивницькому у рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов разом із керівниками виконавчих органів міської ради, військовими, волонтерами, молоддю та небайдужими громадянами обласного центру висадили сорок саджанців липи на набережній Інгулу з боку вулиці Михайлівської. Головна мета цієї акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.

- Висадка “Алеї миру” покликана не лише озеленити Набережну нашого міста, - зазначив Андрій Райкович. - А й крок за кроком долучати кожного кропивничанина до порятунку природи, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

За словами працівників комунальних служб, для висадки спеціально обирали дерева, яким уже кілька років, щоб на новому місці вони могли швидше прижитись. Кожне деревце висотою приблизно 3 метри. Поливати молоденькі липи планують щотижня.

Усі новини