У Кропивницькому відзначили працівників Центру надання адмінпослуг

Вівторок, 6 вересня 2022 17:04

Сьогодні, 06 вересня, з нагоди десятої річниці створення адіміністративних центрів України працівникам ЦНАПу Кропивницької міської ради вручили відзнаки міської влади.

Вітаючи адміністраторів з урочистою подією, директор Центру надання адмінпослуг Олександр Нікітенко наголосив, що саме ЦНАП є сьогодні обличчям нашої територіальної громади.

- Від роботи адміністратора залежить думка клієнтів про наше місто. Ваша робота дуже відповідальна, бо адміністратор повинен не тільки досконало знати закони, а й вміти працювати більш як у шести реєстрах, - підкреслив Олександр Нікітенко.

Від імені міської влади працівників ЦНАПу привітала керуюча справами Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва.

- Без перебільшення працівники Центру надання адміністративних послуг є місточком між жителями міста і міською владою. Ви універсальні фахівці, бо вмієте надати правильні відповіді з найрізноманітніших питань. Сьогодні Кропивницький ЦНАП надає 448 адмінстративних послуг. Він - гордість не тільки нашого міста, а й області і держави. Щира подяка вам і за те, що на своєму фронті робите дуже важливу справу - допомагаєте вирішити життєві питання не тільки кропивничанам, а й тисячам людей, які вимушено приїхали у наше місто з окупованих і прифронтових територій, - відзначила Світлана Балакірєва.

За особистий внесок у розвиток сфери надання адміністративних послуг, сумлінну працю, високий професіоналізм Почесними грамотами Кропивницької міської ради цього дня нагородили працівників департаменту надання адміністративних послуг Наталію Баленко та Ольгу Шкоду, Грамоти отримали Анна Шевченко, Ірина Белоглазова і Наталія Кладченко, Подяки Кропивницької міської ради оголосили Вікторії Зубак, Оксані Круподер, Тетяні Поліщук та Антоніні Хомич.

Усі новини

Наші #МістаГероїв
Середа, 22 березня 2023 16:19