У Кропивницькому відзначили День фізичної культури та спорту

П'ятниця, 9 вересня 2022 15:45

Сьогодні, 09 вересня, у Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Тренерів, спортсменів, працівників галузі та ветеранів спорту з професійним святом привітали голова обласної ради Сергій Шульга, заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Поліщук, заступник міського голови Олександр Мосін, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

- Традиційно у вересні ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії та незламності духу. Символічно, що цього року українська збірна виборола 138 нагород на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, що проходили в Бразилії. І стала абсолютним переможцем змагань. Кропивницькі дефлімпійці з цих ігор привезли додому 22 нагороди. Бажаю вам ще багато перемог у спортивних звитягах і усім нам - єдиної Перемоги! - наголосив Олександр Мосін.

Привітав спортсменів зі святом секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

- Ви гідно представляєте нашу громаду й Україну на міжнародних турнірах, всеукраїнських змаганнях. Хай із багатьох ваших спортивних нагород складеться велика Перемога України! - додав Олег Колюка.

За визначне спортивне досягнення на літніх Олександр Мосін та Олег Колюка вручили грошові сертифікати від Кропивницької міської ради.

Сертифікати отримали кращі спортсмени-дефлімпійці: Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко, Владислав Гриценко, Олена Кузніцова, Сергій Фомін, Олександр Костик, тренер Олена Ібрагімова. Почесною грамотою Кропивницької міської ради відзначили тренера-викладача Миколу Побережця, грамоти отримали Ігор Резніченко та Ігор Зюнзя, подяками відзначили Владиславу Лягаєву, Наталію Конюх, Юлію Бондаренко, Марію Козир, батька і сина Володимирів Тютюшкіних, Володимира Політовського, Саміра Гасанова, Андрія Перевозника.

На заході також вручили обласні відзнаки й нагороди, грамоти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Прикрасили свято виступи учасників студії фітнесу "BodyBoom" та кропивницьких спортсменів.

Усі новини