У Кропивницькому відкривається унікальна виставка мікрошедеврів Володимира Казаряна

Четвер, 10 жовтня 2019 18:42

У Кропивницькому готується до відкриття унікальна виставка мікрошедеврів талановитого майстра Володимира Казаряна. Експозиція розміщена у виставковій залі  галереї «Єлисатвеград».

Привітати майстра мініатюр і власника галереї Миколу Цуканова з визначною подією у культурному житті обласного центру завітав міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

В експозиції представлені справжні шедеври мініатюрного мистецтва: мікроскульптури, розміщені на макових зернах, квіти на волосині людини, портрети і шаржі відомих людей, виконані на рисових зернах, караван верблюдів у вушку голки, підкована блоха, закріплена на кінчику волосини – все це кропивничани і гості міста зможуть побачити вже завтра, 11 жовтня, з відкриттям виставки.

Всього Володимир Казарян створив уже кілька сотень мікрошедеврів, які експонувались у багатьох країнах світу.  Крім того, як це переважно буває, талановита людина – талановита у всьому. Володимир Казарян – чудовий поет, виконавець і бард – гітарист, зустрів очільника міста прекрасною піснею про Україну, виконану бездоганною українською. Браво!

- Я надзвичайно вражений цими роботами, - зізнався Андрій Райкович. – Це без перебільшення справжні шедеври! Я багато чого знаю і вмію в своєму життя, але як зробити таке навіть не уявляю! Це віртуозно!

Андрій Райкович вручив Володимиру Казаряну сувенірну продукцію з Кропивницького та залишив у Книзі відгуків почесних гостей теплі слова подяки і побажання нових успіхів на мистецькій ниві.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35