У Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України

Понеділок, 28 червня 2021 14:30

Сьогодні, 28 червня, мітингом та покладанням квітів у Кропивницькому  відзначили 25-ту річницю від дня затвердження Конституції України.

Саме в ніч на 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України. Документ отримав підтримку двох третин народних обранців, за нього проголосували 315 депутатів.

Урочистості у Кропивницькому традиційно відбулися на майдані перед пам‘ятником Володимиру Винниченку. Участь у них взяли міський голова Кропивницького Андрій Райкович та секретар міської ради Олег Колюка.

-  Нинішній рік позначений кількома знаковими подіями. Найперше-30 річчя Незалежності. І, безумовно - 25-та річниця Конституції України, - відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. -  Наша Конституція - надзвичайно глибока за змістом, за рівнем демократичності і відповідає усім вимогам сучасного права. І від кожного українця, хто б де не працював: на виробництві, за кермом, у полі, у науковій лабораторії, в міській чи у Верховній Раді  залежить одне єдине – неухильно  виконувати головний Закон нашої держави. Державність легко не дається. За неї і сьогодні кладуть голови мужні захисники рідної землі.  Тому висока повага і шана від громади міста, депутатського корпусу, виконавчого комітету нашим хоробрим захисникам. Слава їм і слава Україні!

Міський голова виконав цього дня почесну місію –  за особистий внесок у справу захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Конституції України вручив шістьом  кропивничанам заслужені відзнаки.

Грамотою Кропивницької міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

  • Руслан Бондаренко, командир взводу ВЧ А2077;
  • Олег Лимарь, стршина роти ВЧ А1840.

Андрій Райкович оголосив також Подяки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету:

  • Артему Бондаренку, сержанту ВЧ А 2077;
  • Валерії Водолажській, головному спеціалісту Кропивницького міського тер центру комплектування та соціальної підтримки;
  • Олесі Колісник, старшому лейтенанту, старшому юрисконсульту обласного управління Патрульної поліції;
  • Сергію Петухову, заступнику командира ВЧ А1840;

Олександру Резніченку та Олександру Чаповському,  учасникам бойових дій. членам відокремленого підрозділу громадської спілки «Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів «Патріот» у Кропивницькому;

Яскравим фіналом урочистостей стала пісня «Любіть Україну!» у виконанні міського професійного духового оркестру під керівництвом Богдана Максименка та соліста Олександра Безая.

Усі новини