У Кропивницькому в розпалі сезон ремонту доріг

Середа, 23 червня 2021 17:17

Сьогодні, 23 червня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, разом із секретарем міської ради Олегом Колюкою, своїми заступниками Олександром Вергуном і Олександром Мосіним та начальником головного управління  ЖКГ Віктором Кухаренком проінспектували хід та якість виконання ремонтних робіт дорожнього покриття по вулиці Чернишевського та провулку Алтайському.

Наразі підрядна організація готує об’єкти до вкладання асфальту. Вартість робіт – понад п’ять мільйонів гривень. Ремонт на цих вулиці і провулку стратегічно важливі, адже вони стануть частиною транспортної магістралі, що з’єднають нові корпуси міської лікарні на Салганних пісках, колишньої МСЧ – 19,  з центром міста.

- Ми плануємо, що восени лікарня вже запрацює. Тому сюди вкрай необхідно забезпечити транспортне сполучення. Цими вулицями курсуватиме автобус середньої місткості, - повідомив Андрій Райкович. - Лікарня з’єднається  громадським транспортом з центром міста і до закладу буде зручно діставатись і медичному персоналу, і пацієнтам. Підрядники пообіцяли закінчити ремонт до осені.

Міський голова також поставив завдання  спланувати ремонт алеї, що розташована між мікрорайонами Жадова та Попова.

- Починайте проектування - треба навести тут лад. Необхідно облаштувати тут зручні пішохідні доріжки, велодоріжки, змонтувати зовнішнє освітлення та запроєктувати лавки для відпочинку, - доручив міський голова. - Але моя особлива вимога – зберегти всі дерева, кущі та квіти, адже ця зона максимально наближена до скверу. Зробіть так, щоб ця алея стала окрасою всього  мікрорайону!

Усі новини